Naše úspěchy

Naše účast na soutěžích a výsledky.

2017

Majstrovstvá Slovenska vo Wushu (open), Bratislava

Tradiční pěst, severní styly:
1. místo Petra Ochmanová

Chang quan, 1. set:
2. místo Adam Světlík

Chang quan/nan quan, 3. set:
2. místo Matěj Zdařil

Chang quan 32, dívky:
1. místo Ema Světlíková
3. místo Bára Opluštilová

Gunshu 32:
2. místo Ema Světlíková

Chang quan, 1. set:
1. místo Venda Pospíšilová

Chang quan 32, chlapci:
2. místo Matyáš Cohl

Chang quan 16, chlapci:

3. místo Tadeáš Kuneta

IV. Wushu Open Hungary, Budapešť

Tradiční pěst, severní styly:
1. místo Petra Ochmanová

Nan quan, 3. set:
1. místo Matěj Zdařil

Nan quan 32:
2. místo Lana Bratič

Nangun 32:
1. místo Lana Bratič

Chang quan, 3. set:
2. místo Valerie Fafejtová

Chang quan 16:
2. místo Tadeáš Kuneta

Chang quan 32:
1. místo Ema Světlíková

Gunshu 32:
2. místo Ema Světlíková

Juniorská liga, Praha

Nan quan 32:
1. místo Lana Bratič

Chang quan, 1. set:
1. místo Venda Pospíšilová
2. místo Jasmína Džubáková

Chang quan 32:
1. místo Ema Světlíková
2. místo Bára Opluštilová

Chang quan 16:
2. místo Tadeáš Kuneta

Chang quan, junioři:
2. místo Sára Furdíková

Nan quan, junioři:
1. místo Matěj Zdařil

Nangun 32:
1. místo Lana Bratič

2016

Český národní pohár, Praha

Chang quan, kadeti do 14 let:
3. místo Adam Světlík

Chang quan, kadetky do 14 let:
1. místo Venda Pospíšilová

Chang quan, do 8 let:
3. místo Tadeáš Kuneta

Chang quan, do 11 let:
2. místo Ema Světlíková
4. místo Bára Opluštilová

Nan quan, junioři do 17 let:
1. místo Matěj Zdařil

Chang quan, junioři do 17 let:
1. místo Valerie Fafejtová
3. místo Sára Furdíková

Severní zbraň do 11 let:
3. místo Ema Světlíková

Jižní zbraň, do 11 let:
2. místo Lana Bratič

Chang quan a Nan quan, muži + ženy:
3. místo Valerie Fafejtová
4. místo Matěj Zdařil

2015

Juniorská liga, Praha

Nan quan, kadeti do 14 let:
2. místo Matěj Zdařil

Severní zbraň do 11 let:
1. místo Venda Pospíšilová
2. místo Ema Světlíková

Chang quan, dívky do 11 let:
1. místo Vendula Pospíšilová
3. místo Ema Světlíková

Chang quan, kadeti do 14 let:
3. místo Venda Pospíšilová

Severní zbraň, chlapci do 11 let:
1. místo Matyáš Cohl

Mezinárodní Wushu šampionát, Maďarsko

Chang quan, ženy:
1. místo Petra Ochmanová

Chang quan, chlapci do 14 let:
2. místo Adam Světlík

Chang quan, dívky do 11 let:
1. místo Ema Světlíková

Chang quan, dívky do 14 let:
1. místo Venda Pospíšilová

Gun shu, dívky do 11 let:
1. místo Ema Světlíková

Gun shu, chlapci do 9 let:
1. místo Matyáš Cohl

Jian shu, dívky do 11 let:
2. místo Venda Pospíšilová

Chang quan, chlapci do 9 let:
3. místo Matyáš Cohl

Nan quan, junioři:
2. místo Matěj Zdařil

Chang quan, juniorky:
1. místo Valerie Fafejtová

Juniorská liga, Kuřim

Jižní pěst:
1. místo Matěj Zdařil

Severní pěst:
2. místo Adam Světlík
3. místo Valerie Fafejtová

2014

Otvorený wushu turnaj Slovensko, Trnava

Moderní wushu, pěst do 9 let:
2. místo Lana Bratič
3. místo Vanesa Hulíková

Moderní wushu, pěst do 13 let:
1. místo Valerie Fafejtová
3. místo Adam Světlík

Moderní wushu, krátká zbraň, chlapci do 13 let:
1. místo Adam Světlík
2. místo Jakub Opluštil

Moderní wushu, krátká zbraň do 11 let:
2. místo Venda Pospíšilová

Moderní wushu, dlouhá zbraň do 13 let:
2. místo Valerie Fafejtová
3. místo Matěj Zdařil

Mezinárodní Wushu šampionát Maďarsko, Budapešť

Soutěžní wushu severní pěst, dívky:
1. místo Valerie Fafejtová
2. místo Lanka Bratic

Soutěžní wushu severní pěst, chlapci:
3. místo Matěj Zdařil

Soutěžní wushu, meč:
1. místo Venda Pospíšilová
2. místo Adam Světlík

Soutěžní wushu, tyč:
1. místo Matěj Zdařil
2. místo Venda Pospíšilová
3. místo Adam Světlík

Soutěžní wushu severní pěst, dívky:
3. místo Venda Pospíšilová

Juniorská liga, Kuřim

Wushu soutěžní, severní pěst, dívky a chlapci do 8 let:
3. místo Lanka Bratic

Wushu soutěžní, severní zbraň, chlapci do 12 let:
1. místo Adam Světlík

Wushu soutěžní,  severní zbraň, kadeti do 14 let:
2. místo Matěj Zdařil
3. místo Jakub Opluštil

Wushu soutěžní, severní pěst, kadeti a kadetky do 14 let:
1. místo Jakub Opluštil
2. místo Valerie Fafejtová
3. místo Matěj Zdařil

2013

Národní pohár, Praha

Začátečníci:
2. místo Lanka Bratic

Wushu soutěžní, severní pěst:
3. místo Matěj Zdařil

Czech Open, Praha

Wushu soutěžní,  kadeti  a kadetky do 14 let:
1. místo Matěj Zdařil

Wushu soutěžní, severní zbraň do 11 let:
3. místo Adam Světlík

Wushu soutěžní, severní zbraň kadeti do 14 let:
1. místo Matěj Zdařil
2. místo Jakub Opluštil

Juniorská liga, Brno

Wushu soutěžní, Chang quan kadeti  a kadetky do 14 let:
2. místo Jakub Opluštil

Wushu soutěžní, severní zbraň chlapci a dívky do 11 let:
3. místo Venda Pospíšilová

Otevřený wushu turnaj Slovensko, Trnava

Sestava se zbraní:
1. místo Venda Pospíšilová

Sestava severní pěst:
2. místo Venda Pospíšilová
3. místo Vanesa Hulíková

Mezinárodní Wushu šampionát Maďarsko, Budapešť

1. místo Adam Světlík

Mistrovství ČR Brno

2. místo Adam Světlík
2. místo Vaneska Hulíková

2012

Mezinárostní Wushu šampionát Itálie, Rimini

1. místo Jakub Opluštil
2. místo Adam Světlík
3. místo David Dudek
1. místo Petra Ochmanová
1. místo Matěj Zdařil

Mikulášská Liga Praha

3. místo Ema Světlíková

Wushu soutěž Kuřim

3. místo Petra Ochmanová

2011

Mikulášská Liga Praha

2. místo Jakub Veselý

2010

Mikulášská Liga Praha

2. místo Petra Ochmanová
1. místo Adam Světlík
2. místo Jakub Opluštil

Czech Open Brno

1. místo Petra Ochmanová
2. místo Anežka Šindlerová
1. místo Adam Světlík

Czech Open Olomouc

3. místo Jakub Veselý

2009

Mikulášská Liga Praha

2. místo Adam Světlík
3. místo Jakub Opluštil

Napsat komentář